Чому в Україні ми маємо такий стан справ, що у виборах приймає участь 45 партій? Невже більшості із них незрозуміло те, що вони не подолають 3% бар’єр? То для чого цей маскарад? Або, чому політики постійно сваряться між собою? Чому навіть соратники по Помаранчевій революції не миряться?
Відповідь на ці, та багато інших питань, одна – українські політики мають дуже маленький політичний вік, тобто діти. Бо справжні дорослі, мова не йде лиш про фізичний вік, так себе не ведуть. Дорослі вміють домовлятися, а не лиш битися. А якщо подивитися на депутатів Верховної Ради як вони з кулаками відстоюють національні інтереси то все стає зрозумілим – діти. Хоча дехто і вважає, що це чоловіча розмова, коли один одному надає стусанів. Але, як на мене, то це ознака безсилля, а не сили. Сила чоловіка, насамперед, у його інтелекті й мудрості. «Ліпший від силача, хто не скорий до гніву, хто ж панує над собою самим, ліпший від завойовника міста». (Приповiстi 16:32)
Наші політики мають підрости, стати більш дорослими і тоді менше буде литися бруду. Дорослі люди мають поважати один одного і ні в якому разі не використовувати в боротьбі заборонених прийомів. Морально-етичні норми понад усе. Ніяка найгуманніша ідея чи ціль не коштує того, щоб були попранні під ноги вічні духовні цінності. Що толку що ти досягнеш якоїсь позиції в суспільстві, але при цьому переступиш найважливіше?
Мені дуже не подобаються пристосуванці, їм би лиш бути при владі. А де принципи, де переконання, де врешті-решт, людська гідність? І я також не розумію ті партії котрі приймають у свої ряди будь кого, лиш би більша була фракція. Це не серйозно!
Також використання відомих імен, як на мене, то це також не до кінця чисто і чесно. Може цього Закон не забороняє, але це не чисто, потрібно досягати результатів чесно.
Так ось друзі, українська демократія ще досить молода, тому й маємо такий каламбур. Потрібно час, щоб все стало на свої місця. І я переконаний, що всяка лушпайка буде відсіяна. Хто не чесно використовує свій службовий стан, матиме жнива, так само як і ті хто нечесно йде до влади. Бо не можна творити беззаконня й залишитися непокараним. Не можна, нехтуючи етично-моральними принципами, правдами й не правдами йти до влади і при цьому вийти сухим з води. Навіть якщо не прийдеться відповідати перед Законом України то Бог справедливий Суддя. Його обійти не можливо, є духовні закони, котрими нехтувати дуже не вигідно, бо відповідати все одно прийдеться.
«Не розпалюйся гнівом своїм на злочинців, не май заздрости до беззаконних, бо вони, як трава, будуть скоро покошені, і мов та зелена билина пов'януть! Надійся на Господа й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй! Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання! На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить, і Він випровадить, немов світло, твою справедливість, а правду твою немов південь. Жди Господа мовчки й на Нього надійся, не розпалюйся гнівом на того, хто щасливою чинить дорогу свою, на людину, що виконує задуми злі. Повстримайсь від гніву й покинь пересердя, не розпалюйся лютістю, щоб чинити лиш зло, бо витяті будуть злочинці, а ті, хто вповає на Господа землю вспадкують! А ще трохи й не буде безбожного, і будеш дивитись на місце його і не буде його, а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим!» (Псалми 36:1-11)
Це правда, друзі, нема чого заздрити злочинцям чи тим хто несправедливо добирається до влади. Це тимчасове явище, скоро їх не буде при владі. Та й будь-яка влада здобута нечесно не принесе очікуваної насолоди й задоволення. «Бо камінь з стіни буде кликати, і йому відповість сволок із дерева. Горе тому, хто кров'ю місто будує, хто беззаконням встановлює город!» (Авакум 2:11,12)
Неправда, бруд, компроміс з совістю, заздрість це не найкращі засоби для досягнення успіху. Навпаки, це те із-за чого ти можливо й досягнеш якоїсь висоти, але обов’язково впадеш і будеш осміяний. Тоді як чесність, порядність, повага до інших, вірність моральним принципам, людська гідність, може й не дадуть швидкого результату, бо ж бур’ян швидше росте, але це те, що справді тебе підніме у правильний час. Не зраджуй своїм принципам, чого б це тобі не коштувало і ти ніколи не пожалієш, що вибрав саме такий шлях.
Завжди, завжди, завжди радься з своїм сумлінням і ніколи, ніколи, ніколи не роби того, на що серце не дає дозвіл. Краще програти, але залишитися чесним і порядним. Бо не вся та перемога, яка сьогодні. Є моменти, коли як нібито ти програв, але насправді виграв і серце підтверджує, що це так. Тому, досягайте насамперед внутрішньої, невидимої, духовної перемоги. А зовнішня сторона перемоги проявиться в правильний час, мова йде не про підробку, а про справжні речі.
Комментарий автора: Завжди, завжди, завжди радься з своїм сумлінням і ніколи, ніколи, ніколи не роби того, на що серце не дає дозвіл.
Юрий Рабый,
Кузнецовск Украина
Хочу пробуждения, ищу, молюсь об этом с 1991 года! Живу в Кузнецовске Ровенской области, Украина e-mail автора: urran@ukr.net
Прочитано 6650 раз. Голосов 2. Средняя оценка: 3
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Поэзия : Христианской молодёжи - Виктория Кушнирчук Это дикломация написана мной для молодёжи, или христианских вечеров. Здесь выражены черты соблазна,и не дружелюбия которые так часто встречаются среди молодежи последнего времени.Мне бы очень хотелось чтоб из этой истории каждый взял для себя урок.